O firmie


Amerykański producent najpopularniejszych systemów dyfuzowania i kierowania światłem reporterskich lamp błyskowych.

Potrzeba tworzenia rozwiązań ułatwiających stosowanie światła błyskowego była motorem stworzenia firmy, której założycielami byli Quest Couch i Heidi Kenny. Byli projektantami pierwszych produktów. Obecnie to Quest Couch jest autorem i modernizatorem wszystkich projektów. 

Głównym założeniem tworzenia produktów, jest oparcie na zasadach optyki światła, pozwalających na uzyskanie efektu potrzebnego do właściwego naświetlenia.

 

Przeszło dwadzieścia pięć lat projektowania i modernizowania, pozwoliło na stworzenie oferty produktów w znaczny sposób poprawiających użycie świateł lamp reporterskich.

W ofercie znajdują się nasadki i modyfikatory do reportażu, fotografii portretowej, produktowej oraz makro, jak również do fotografii artystycznej.

 

Zarówno nasadki pojedyncze, jak i tematycznie zróżnicowane zestawy, pozwalają w pełni panować nad oświetleniem kadru, a poprzez szybką modyfikację elementów zawartych w zestawach, nasadki stają się idealnym narzędziem do kreowania artystycznych ujęć w studio, plenerze jak i w dowolnym pomieszczeniu.